Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"Холостяк" Микита Добринін розповів про нове захоплення

Відомий український телеведучий, і з недавніх пір більше не «Холостяк», на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, опублікував нові фотографії, які несуть за собою особливий посил. Про це пише інформаційний портал "Хайзер".

Вже пройшло кілька місяців по тому фіналу проекту, в якому брав участь Микита Добринін, де він шукав свою любов. І незважаючи на те, що більшість глядачів вважає, що даний проект, не більше, ніж постанова, і любов там знайти неможливо, чоловік доводить зворотне.

Справа в тому, що чоловік там познайомився з Дариною квітковою, яка перемогла в проекті, і з якою Микита Добринін будує відносини донині. І цей приклад дійсно доводить, що відносини поза камер – дійсно існують.

Зараз пара шалено часто подорожує. Вони практично не бувають в Києві, тільки по роботі. Відповідні фотографії вони публікують на своїх сторінках в соціальній мережі Instagram.

Останній пост телеведучого був без коханого. На фотографії він зображений поблизу свого спорткара. Світлі штани, темна куртка, і светр чорного кольору. Доповнили образ білі кросівки.

Також, крім крутих фотографій, був присутній і підпис до неї, яка змушує задуматися багато про що. Микита Добринін пише, що він би з задоволенням видавав нагороди тим, хто регулярно займається спортом, і робить колосальну роботу над собою. Він каже, що кожному спортсмену зі спортивної машини-відмінний варіант. Також, він зізнався, що відчуває з цією машиною особливі відчуття.

Нагадуємо, що Крістен Стюарт підірвала мережу несподіваною витівкою. На недавній церемонії нагородження, яка проходила в США, Крістен Стюарт показала журналістам, що вміє корчити пики, а не ходити з одним виразом обличчя. Цим, актриса вирішила показати, що її даром публіка звинувачує у відсутності міміки та емоцій. Почалося цього зі спостережливості фанатів, коли ті помітили, що зірка вічно миготить на телеекранах з однаковим виразом обличчя.

Також Акценти повідомляв, що зовсім недавно 44-річна актриса Анджеліна Джолі стала знову активно з'являтися в пресі і давати інтерв'ю різним виданням. Такий інтерес журналістів викликаний швидким виходом нового фільму "Меліфісента: Володарка темряви". В ході зустрічей з представниками ЗМІ, Джолі розповідає про свою нову роботу і активно ділитися відвертими подробицями особистого життя.

Нагадаємо, Акценти повідомляв, що з'явилися перші подробиці, коли може вийти наступний фільм про Гаррі Поттера. Як відомо, остання книга про Гаррі Поттера, з'явилася незадовго після закінчення основного оповідання і називалася "Гаррі Поттер і Прокляте дитя". П'єсу по книзі вже встигли поставити в цілому ряді театрів, прем'єра якої була ще 30 липня 2016-го року, а от щодо екранізації поки-що нічого невідомо.

Приєднуйтесь до нас в Twitter

Приєднуйтесь до нас в Instagram