Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Huawei вперше продемонструвала свій розумний екран з мінімальними рамками і спливаючій камерою

Сьогодні, у своїй штаб-квартирі компанія Huawei провела зустріч з представниками засобів масової інформації. Тема презентації "поєднуючи майбутнє". На ній представили компанії вперше продемонстрували нову розробку — інтелектуальний екран.

Що показали

Фотографії відображають лише верхній правий кут смарт-екрану, але це дозволяє побачити досить багато цікавих деталей

Поряд з смарт-екраном розміщений Huawei P30 Pro і як ми бачимо, їх розміри непорівнянні. Швидше за все ця модель отримає діагональ 55-дюймів.

По-друге, на інтелектуальному екрані використовується повноекранний дизайн з дуже вузькою рамкою. Рамка вгорі дисплея більш тонка, ніж нижня рамка в Huawei P30 Pro.

Третя особливість це спливаюча фронтальна камера, про яку говорив у своєму виступі на Глобальній конференції по мобільному Інтернету Глорі Лайтінг. Як видно на картинці смарт-екран і смартфон виконують відеодзвінок і це означає, що Huawei стерла межу між смартфонами і телевізорами і надасть нам ще один варіант спілкування, за допомогою цих двох різнопланових пристроїв.

На зустрічі було оголошено, що нові продукти з серії SmartWare будуть представлені у вересні 2019 року , трохи пізніше, ніж компанія Honor збирається представити свій варіант розумного телевізора Smart Screen