Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Європейські компанії оголосять про зниження прогнозів прибутку на 2009 рік

Прибуток європейських компаній за 2008 рік зменшився до 40% на тлі скорочення попиту і побоювань затяжної рецесії, пише газета Financial Times..

Європейські компанії в найближчі місяці можуть оголошувати і про зниження прогнозів прибутку на наступний рік, вважають експерти видання..

Керівники більшості компаній Великобританії і Європи в цілому очікують поступового відновлення не раніше 2010 року..

"Потрібні значні зміни, - стверджує аналітик Citigroup по європейських ринках Едріан Кеттлі, який прогнозує, що прибутки компаній в цьому році знизяться на 10%, а в наступному - ще на 30%. - Компаніям потрібно багато часу на те, щоб усвідомити, як все погано"..

На думку Citi, найбільш проблемними галузями стануть банківська, автомобілебудівна, гірничодобувна і високі технології..

Прибуток компаній скорочувалася на 30-40% в ході чотирьох попередніх рецесій, відзначає аналітик європейських фондових ринків Merrill Lynch Карен Олни..

Минулого тижня керівники двох провідних компаній Великобританії заявили про те, що вони очікують значного зниження попиту в країні і за кордоном..

"Наш базовий сценарій вказує на рецесію до кінця 2008 року і, ймовірно, до останнього кварталу 2009 року, а потім анемически повільне відновлення у 2010 році", - прогнозує розвиток подій у Великобританії аналітик страхової компанії Prudential Марк Таккер..

Зниження прогнозів прибутку може мати серйозні наслідки для всієї реальної економіки і, швидше за все, призведе до звільнення тисяч працівників, підсумовує Financial Times..

Нагадаємо, що 20 жовтня Міжнародне рейтингове агентство Moody's погіршило прогноз рейтингів України з позитивного до стабільного..

Раніше агентство Fitch знизило рейтинги Нафтогазу в іноземній і національній валюті з рівня ВВ - до рівня В ..

За матеріалами Financial Times