Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Європол: біткоіни залишається найпопулярнішою криптовалюта у кіберзлочинців

Біткоіни як і раніше є кращою криптовалюта для кіберзлочинців, констатував Європол в щорічному звіті "оцінка загроз організованої злочинності в Інтернеті" (IOCTA 2019).

"Хоча ми раніше повідомляли про невеликий зсув у бік більш приватних криптовалют, таких як Monero, Біткойн все ще залишається валютою вибору як для законного, так і злочинного використання”, — зазначила організація.

У попередніх звітах IOCTA організація вказувала на зростання популярності альткоинов, таких як Zcash, Monero і Ethereum, серед кіберзлочинців.

Цього року Monero виявився єдиним альткоїном, згаданим поліцейською організацією Євросоюзу в доповіді. У ньому зазначено, що використання монети в основному стосується ринків даркнета, які приймають або торгують Monero.

Європол підкреслив, що Monero широко використовувалася для прихованого Майнінг, поширення якого протягом поточного року знижувалося. Останнє частково пов'язано з припиненням роботи сервісу браузерного Майнінг Coinhive в березні, вважає організація.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обсяг Біткоін-транзакцій в даркнеті за 2019 рік може перевищити $ 1 млрд.

Підписуйтесь на новини Forklog в Facebook!