Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Євросоюз засудив повернення смертної кари в США

Європейський союз рішуче засуджує рішення Сполучених Штатів про відновлення страта на федеральному рівні. Про це передає РБК-Україна, посилаючись на заяву офіційного представника ЄС із зовнішньої політики Майї Косьянчич.

За її словами, рішення припинити мораторій на смертну кару, який тривав 16 років, суперечить зростаючу тенденцію до скасування смертної кари як у Сполучених Штатах, так і в світі.

"Смертна кара порушує невід'ємне право на життя, закріплене у Загальній Декларації прав людини, і є жорстоким, нелюдським і принижуючим гідність покаранням. Європейський союз рішуче виступає проти смертної кари і буде продовжувати домагатися її скасування в усьому світі", - зазначено в заяві Косьянич.

Нагадаємо, у червні 2019 року звернення з вимогою скасувати смертну кару Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) адресувала Білорусі. Застосування даного покарання в Білорусі лише ускладнює відносини між країною і Європейським союзом, заявили в ЄС.