Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Ірину Геращенко висміяли в мережі через географічний ляп

Віце-спікер Верховної Ради і член партії "європейська солідарність" потрапила в неприємну ситуацію через помилку в перерахуванні столиць європейських держав. Вона у своєму пості в Facebook написала, звертаючись до Адміністрації президента, що столиця Нідерландів Гаага, а не Амстердам. Це викликало ряд жартів і припущень у користувачів.

Історія почалася з того, що в офіційному документі Офісі президента столицею Канади назвали Торонто. Ірина Геращенко вирішила виправити цей недолік і написала публічний пост. Пізніше помилку в документі Адміністрації президента виправили, але Геращенко потрапила в скандал незважаючи на виправлення своєї помилки.

У мережі з'явилися пости про те, хто пропив глобус в школі, де навчалася віце-спікер, а деякі пропонували перенести столицю в Гаагу. Також користувачі відзначили, що " папередники не відрізняються від наступників».

Підписуйтесь на наш Twitter

Підписуйтесь на наш Instagram