Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"Івано-Франківськгаз" замінить 18 км газопроводів. Інфографіка

Як повідомляє прес-служба компанії, найбільше газопроводів буде замінено в Івано-Франківську, Долинському, Косівському та Рогатинскому районах області, передає БизнесЦензор.

На заміну газопроводів в інвестиційній програмі АТ "Івано-Франківськгаз" передбачено 8,8 млн грн.

"Діюча методика формування тарифу на розподіл, яку затверджує держрегулятор НКРЭКУ, передбачає виокремлення лише однієї третьої частки коштів, необхідних для модернізації газотранспортної системи. Це означає, що з кожним роком кількість кілометрів газопроводів, які ми замінюємо, зменшується, зате технічно непридатних – збільшується", – говорить технічний директор "Івано-Франківськгаз" Ігор Височанський.

У компанії нагадали, що оновлення газових мереж відбувається за рахунок тарифної виручки, яка є єдиним джерелом доходу "Івано-Франківськгазу". Для забезпечення газом в цілодобовому режимі понад 400 тис. прикарпатців, фахівці газорозподільної компанії щодня виконують комплекс робіт з обслуговування газотранспортної системи. А це понад 15 тис. км газопроводів, з яких 10 тис. км – розподільні.

Так, щоб виявити можливі витоки газу, фахівці компанії здійснюють повний обхід і перевірку всіх мереж. Залежно від їх рівня зношеності, газовики проводять ремонт або повну заміну труби. Сталеві газопроводи змінюють на поліетиленові, термін гарантії експлуатації яких-50 років.

Для забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання, газовики, крім вуличних газопроводів, паралельно комплексно-приладовим обстеженням перевіряють газопроводи-вводи до житлових будинків. Якщо такі вводи визнані непридатними до подальшої експлуатації, то вони підлягають заміні разом з розподільними.

При цьому заміну дворових вводів, які є приватною власністю споживачів, повинні оплачувати споживачі. Така норма передбачена чинним законодавством. Натомість Заміна вуличного газопроводу відбувається виключно за рахунок АТ "Івано-Франківськгаз".

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram