Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кабмін продовжив дію ембарго на російські товари на 2020 рік

Відповідну постанову №605 від 5 липня оприлюднено на сайті Кабінету міністрів 15 липня, передає БизнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомлялося, президент РФ Володимир Путін указом 24 червня цього року продовжив з 1 січня до кінця 2020 року продовольче ембарго і обмеження на транзит українських товарів.

Декільком раніше, 15 травня цього року, український уряд вирішив істотно розширити перелік заборонених до ввезення товарів з Російської Федерації, а відповідну постанову було опубліковано 26 червня.

Зокрема, з 1 липня 2019 року ембарго поширюється на сировину для виготовлення цементу (клінкери), а також усі готові види цементу, мінеральні (азотні, калійні та фосфорні) добрива, корма для тварин і продукцію ветеринарної медицини. У розширений перелік ввійшли також сірники, фанерна продукція, шпалери, продукція легпрому, металеві дроти і з вуглецевої сталі, труби і трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, сталева посуд і транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, трактори і т. д.). Крім цього, з 1 березня 2020 року забороняється ввезення вживаних залізничних і трамвайних вагонів.

У новій постанові №605 від 5 липня, Кабмін зробив невеликі послаблення, зокрема, відтермінувавши заборону на ввезення легкових автомобілів та інших моторних транспортних засобів до кінця поточного року.

Крім того, уряд дозволив ввезення товарів з переліку на суму здійсненої передоплати за них, якщо вона була здійснена до набрання чинності заборони та за умови попереднього отримання Госфискальной службою документального підтвердження здійснення такої попередньої оплати від банку за зверненням української компанії. Кабмін також надав ГФС право здійснювати перевірку країни походження товарів, якщо вона не передбачена у пунктах пропуску через кордон.

Підписуйтесь на БизнесЦензор в Facebook, Twitter і Telegram