Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кабмін забрав у Вінниці субвенцію на добудову лікарні та школи

Нова політика уряду Олексія Гончарука ґрунтується на ревізії рішень попередників. Зокрема, нібито з цієї причини громадам, включаючи Вінницьку ВІДГ, надіслали листи з проханням повернути кошти, виділені по субвенції з держбюджету на завершення спорудження об'єктів соціальної інфраструктури. У випадку з Вінницею йдеться про завершення робіт зі зведення нового корпусу лікарні швидкої допомоги на Київській та школи в мікрорайоні»Поділля".

Уточнимо, аналогічні листи від Мінфіну та Міністерства розвитку територій отримали в усіх громадах, куди виділялися кошти. І прохання звучать однаково. Спочатку це не афішувалося.

Мер Вінниці Сергій Моргунов розповів про нинішню ситуацію журналістам 3 жовтня під час об'їзду ремонтованих об'єктів у місті. Спочатку на новий корпус для лікарні швидкої допомоги і школу в мікрорайоні «Поділля» була передбачена субвенція у розмірі 85 млн грн.