Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Канадський бізнесмен заявив, що митники в "Борисполі" під час прикордонного контролю вкрали у нього 8 тисяч доларів

Канадського бізнесмена пограбували в аеропорту "Бориспіль" під час проходження огляду особистих речей. Про це у Facebook повідомив користувач Олег Семенов.

Громадянин Канади бізнесмен Андрій Москальов стверджує, що 9 жовтня в аеропорту "Бориспіль" митники замінили його 8 тисяч доларів на підроблені. Після події він подав заяву поліцію і направив відкритий лист президенту України Володимиру Зеленському.

"Я був пограбований в аеропорту Бориспіль 9 жовтня 2019 року співробітниками аеропорту. Гроші, які я представив, були замінені митниками, які виконали мою перевірку багажу. Я вже подав офіційний поліцейський звіт (у мене є копія), зв'язався з посадовими особами аеропорту та посольством Канади, але є невелика надія, що мої гроші будуть повернуті", - написав у ньому Москальов.

За його словами, він вже кілька років проводить в Україні семінари для дітей і дорослих в області новітніх технологій. Бізнесмен висловлює надію, що влада вплине на ситуацію, коли "іноземні гості, бізнесмени, інвестори можуть бути пограбовані при в'їзді в країну".

Нагадаємо, у бізнесмена прямо в лобі готелю Хаятт в Києві злодії-Профі вкрали $ 35 000 .

Також ми писали, що на вокзалі в Києві обікрали нардепа від БПП Ар'єва .