Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кайлі Міноуг - 51: драматична історія життя австралійської співачки

28 травня в 1968 році в австралійському Мельбруні з'явилася на світ майбутня співачка і актриса Кайлі Міноуг. У сім'ї також разом з дівчинкою тоді виховувалися брат і сестра. На диво, але Кайлі була сором'язлива в шкільні роки і майже ніколи не брала ніякої участь в музичних постановках, хоча і любила займатися хореографією і музикою. У 9 років майбутня зірка випадково замість рідної сестри отримала роль в кіно. Це були її перші кроки в шоу-бізнесі.

Починаючи свою творчу кар'єру, Кайлі Міноуг і припустити не могла, скільки їй належить пережити. Попереду її очікувала велика слава на ряду зі зрадою і труднощами. У 80-х роках світ вперше дізнався про співачку, а її перший альбом розійшовся тиражем в 7 мільйонів копій. І це був лише початок успіху! Але не шалена популярність впливала на стиль виконавиці, а пристрасть до чоловіків.

Відносини з лідером групи INXS Майклом Хатченсом були важкими - він зраджував їй, вживав наркотики і в результаті наклав на себе руки. Пережити таке горе їй вдалося, але далі новий удар від долі - рак грудей. І з цим Кайлі Міноуг впоралася, але після ряду романтичних відносин розчарувалася в чоловіках. А рік тому зірка, здається, зустріла надійного супутника життя.

За роки кар'єри Міноуг продала мільйони дисків по всьому світу, заробила мільйони доларів і закохала в себе мільйони чоловіків! Але відчувати себе щасливою почала тільки зараз.

Нагадаємо, Кайлі Міноуг розповіла про нового коханого. Знаменита австралійська співачка в черговому інтерв'ю розкрила деякі подробиці про свого нового коханого-44-річного поля Соломонсе, креативного директора британського GQ.

Раніше Кайлі Міноуг в блискучій сукні зустрілася з принцом Вільямом.