Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кім Кардашьян показала нові кадри таїнства хрещення у Вірменії

Днями Кім Кардашян разом з чотирма дітьми відвідала свою історичну батьківщину – Вірменію. У неї була особлива місія – хрестити своїх дітей.

Перші фото з хрещення дітей Кім Кардашян і Каньє Веста у Вірменії відразу з'явилися на фан-сторінках світської левиці. Однак перші офіційні фото з події вона опублікувала на своїй сторінці в Инстраграме напередодні, 10 жовтня.

Що цікаво, разом з 38-річною Кім Кардашян на батьківщину їхнього батька вирушила її старша сестра Кортні і її діти. На фотографіях американські світські левиці постали в довгих скромних нарядах і з покритими головами. А їхні діти були одягнені в світлі костюми білого і молочних відтінків.

Переглянути цю публікацію в Instagram

Публікація від Kim Kardashian West (@kimkardashian) 10 Окт 2019 в 3:32 PDT

Відома супермодель Ельза Хоск поділилася спокусливими знімками (Фото)

На фото також з'явився священик, який дав вірменські імена дітям Кім Кардашян. Так, 4-місячний син Псалм отримав ім'я Вардан, Сейнт – Григор, а дочка Чикаго – Ашхен. Що цікаво, сестри Кардашян також вирішили прийняти хрещення в апостольській церкві Вірменії. Як повідомляло місцеве видання "Sputnik Вірменія", Кім отримала ім'я Егіна, а її сестра Кортні Гаяне.