Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кім Кардашьян знялася в кліпі Періс Хілтон

Цьому треку обіцяють неймовірну популярність найближчим часом.

@kimkardashian

Про те, що Кім Кардашьян і Періс Хілтон дружать, знають всі. Вони постійно проводять час разом на вечірках і світських виходах, але тепер зіркові приятельки об'єдналися для спільного проекту. Кім знялася в кліпі Періс, прем'єра якого відбулася 25 травня.

Про те, що дві світські левиці з'являться разом на наших екранах, стало відомо ще на початку місяця. Кардашьян, правда, назвала це «секретним проектом», але журналістам відразу вдалося дізнатися, що готують нам знаменита блондинка і брюнетка.

Пісня, яку називають потенційним хітом цього літа, називається Best friend's Ass, а записала її Періс з греко-бельгійським DJ-дуетом Dimitri Vegas

У новій відеороботі розкривається проблема сучасних VIP-клубів і соціальних мереж, і як йдеться в релізі до кліпу: » хотіли відобразити сатиричний погляд на все це»:

У центрі історії дві дівчини, які приїжджають в клуб і надягають спеціальні окуляри, що переносять їх в альтернативну реальність. При цьому глядач бачить не тільки «ідеальний світ», але й реальний — без фільтрів, накручених лайків, фальшивих передплатників і красивих фото.

Але не вся слава дісталася тільки Періс Хілтон і Кім Кардашьян, в новому кліпі також знялися такі відомі американські особистості, як Ніколь Вільямс, Наталі Халкро і Олівіа Пірсон, а також блогер-трансгендер Микита Драгун.