Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кішка стала турботливою матір'ю для чотирьох осиротілих цуценят: фото і відео

На початку вересня 2019 року кинуту кішку на прізвисько Катрін доставили в один із закладів по догляду за тваринами міста Лангебан, що знаходиться на західному узбережжі ПАР. На жаль, її кошенят врятувати не вдалося.

«Ми хотіли, щоб Катрін була в безпеці, і незабаром планували її стерилізувати, – розповідають співробітники центру Langebaan Animal Care. - Однак незабаром до нас надійшли чотири тритижневі цуценя, від яких відмовилися господарі. Катрін, на наш подив, прийняла їх і почала годувати, захищати і вилизувати як своє власне потомство».

Дивіться відео: чому не можна заводити чорного кота

За словами ветеринарів, це цуценята породи бордер-коллі, їм зараз шість тижнів.

«Нам потрібно багато чому навчитися у тварин! Я ніколи не бачила такої відданої і люблячої матусі. Вона не покидає малюків ні вдень, ні вночі. До слова, наші цуценята шукають новий будинок. Звертайтеся», – зазначила співробітниця центру.

Бордер-коллі-порода собак, виведена на кордоні Шотландії та Англії. Звідси назва породи-border (в перекладі з англійської – кордон). Відноситься до пастуших порід. Спочатку була виведена для роботи з вівцями.

Нагадаємо, раніше "Сегодня" писали про топ-10 зіркових улюбленців. Крім цього, ми робили добірку ТОП-10 фото"Знайди кота".