Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Київські шахраї заробляли сотні тисяч гривень на онкохворих

СБУ розкрила діяльність шахраїв, які привласнювали гроші онкохворих, передає прес-служба відомства.

Злочинці організували групу, в яку увійшли жителі столиці. Жертв заманювали, пропонуючи швидкі кредити на спеціально створених веб-платформах, передає kriminalukraine.com.ua.

Відзначається, що для того, щоб отримати кредит, людина повинна була перерахувати шахраям завдаток. Як вони говорили, «посередницькі» або «перевірочні» гроші, наприклад, за податки, оплату юристів і так далі. У хід йшли найпопулярніші відмовки. Якщо жертва не хотіла платити, починали залякувати, обіцяючи внести в список неблагонадійних позичальників, відмовою в кредиті. Реальна послуга людям не надавалася. За словами слідчих СБУ, щомісяця зловмисники отримували від незаконної діяльності майже півмільйона гривень. Потерпілими часто ставали тяжкохворі люди, зокрема-онкохворі, яким вимагалося дороге лікування.

В ході розслідування, відкритого за ст. 190 КК, за місцем проживання підозрюваних і в їх транспортних засобах провели обшуки. Знайшли комп'ютерну техніку, банківські картки та інші докази протиправних дій.

Слідство триває.