Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кмітлива кішка зрозуміла, що робити з кулером для води. ВІДЕО

Нове веселе відео про кішок.

Користувачі Інтернету то і справа діляться кумедними ситуаціями, з якими вони зіткнулися, завівши домашніх тварин. Люди не даремно ставляться до тварин з великою теплотою, адже саме брати наші менші викликають самі непідробні емоції і так часто смішать нас своєю поведінкою, передає hyser.com.ua.

На цей раз тямуща кішка на прізвисько Масука навчилася пити воду з кулера незважаючи на те, що у неї в мисці була вже вода. Рудий вихованець не шукає легкий шляхів, адже треба не просто напитися, але проявити кмітливість.

Пухнастий кіт без проблем справляється з механізмом кулера без чиєїсь сторонньої допомоги. Пити воду з кулера Масука навчилася завдяки спеціальному положення лежачи – вона просто затискає лапами спеціальний краник на кулера, і вода капає просто в пащу вихованця. При цьому, іноді вода ллється струменем просто на пухнасту мордочку кота-напився і заодно вмився.

Мабуть вода в кулері смачніше, раз Масука не хоче пити воду зі своєї миски.

Відео набрало 17 тисяч переглядів.