Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Команда Дніпропетровщини стала другою на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики

23 червня у Кропивницькому завершився Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. За підсумками змагань Дніпропетровська область посіла 2 місце в командному заліку.

У заключний день змагань спортсмени Дніпропетровщини завоювали одну золоту та 4 бронзові нагороди.

1 місце посіла Максименко Юлія у стрибках з жердиною.

Бронзовими призерами стали Олександр Попко - в потрійному стрибку, Ставнича Дарина-в бігу на 200м, Довгопол Діана - в потрійному стрибку, Кузнєцов Євген-в бігу на 800 м.

Нагадаємо, що в перший день змагань 22 червня легкоатлети Дніпропетровської області зуміли завоювати вісім нагород: 4 золотих, 2 срібних і 2 бронзових.