Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"Корисні ідіоти" із Заходу: як Путін використовує європейських політиків у Криму

"Корисні ідіоти" із Заходу: як Путін використовує європейських політиків у Криму

Під час відвідування окупованої Росією Криму Володимир Путін зустрівся з групою французьких політиків, приїзд яких був спеціально організований до п'ятиріччя анексії півострова

Головою делегації був колишній депутат парламенту від "Республіканців" одіозний Тьєррі Маріані - тепер він балотується в Європейський парламент від партії інший клієнтки Путіна, Марін Ле Пен. Але серед інших учасників поїздки до Криму були і діючий депутат від" республіканців " Жан-Клод Буше. Так що приклад Маріані, який, обслуговуючи Путіна, позбувся і респектабельності, і довіри французів, не став переконливим для деяких його колег. Може бути, навіть навпаки. Якщо виникнуть проблеми з кар'єрою - а вони завжди виникають у безпринципних політиків - то можна буде спробувати щастя за кремлівські гроші, до Марін то вже точно візьмуть.

Задаватися питанням, навіщо самому Путіну зустрічі з маргіналами, не варто. У Кремлі відчайдушно потребують демонстрації міжнародної підтримки анексії Криму. Ну і, крім того, в Москві завжди обожнювали "корисних ідіотів" із Заходу. Якщо відкрити газетні підшивки минулих років, можна переконатися, як багато таких "корисних ідіотів" пройшло через кабінети Сталіна, Хрущова, Брежнєва. Путін просто продовжує давню традицію. Але з однією відмінністю.

Люди, які ходили на уклін до генеральним секретарям, все ж могли робити вигляд, що поділяють політичні погляди людожерів. Вони могли бути комуністами або представниками "прогресивної громадськості", яка виступала "за мир у всьому світі" і вірила, що небезпека війни виходить не від вовкулаків у Кремлі, а від цивілізованого світу. Але у Путіна ніяких поглядів ніколи не спостерігалося, він, що називається, мімікрує під обставини. Путін - просто головний злодій, який забезпечує прикриття союзу чекістів і бандитів. І ці люди під шумок ще й Крим прихопили, просто пограбування Росії їм стало мало.

Тому те, що роблять Маріані з компанією - це чисте обслуговування, без тіні політичної солідарності. А таке чисте обслуговування перетворює "корисного ідіота" в марного.