Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Королівський райсуд Житомира обирає запобіжний захід ватажкові злочинного угруповання "Біле братство" Яну Яцишину

Відвід судді Олені Рожкової заявила сьогодні адвокат затриманого вчора в Дніпропетровській області ватажка великої злочинного угруповання "Біле братство" (ставлення до деструктивної секти з аналогічною назвою не має) Яна Яцишина в Королівському суді р. Житомира в ході засідання з обрання затриманому запобіжного заходу. У зв'язку з тим, що клопотання про відвід має розглядати інший суддя, у засіданні оголошено перерву. Таким чином вкрай небезпечний злочинець Ян Яцищин, якого минулого року суд вже відпускав на свободу за півмільйонну заставу, все ще не в СІЗО.

У засіданні було оголошено перерву, після якого суддя Сингаївський відхилив клопотання захисту Яна Яцишина про відвід судді Рожкової і буквально зараз процедура обрання йому запобіжного заходу відновилася. на засідання приїхала дружина затриманого. Як повідомив вчора на своїй сторінці у ФБ начальник головного управління Національної поліції у Житомирській області В'ячеслав Печененко, 24 травня в Дніпропетровській області ціною неймовірних зусиль розшуковців Житомирського ГУНП і бійців Корду Яцишин був затриманий в Дніпропетровську і доставлений в Житомир. Слідство вимагає для нього безкомпромісного утримання під вартою.

Про злочини, у скоєнні яких звинувачується Яцишин можна дізнатися тут.

Про перипетії його затримань і зникнень читаємо тут.