Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кравчук, Кучма, Ющенко, Порошенко і Зеленський зробили загальне фото

День Незалежності України об'єднав всіх жителів країни незалежно від поглядів, мови і віросповідання.

Винятком не стали і українські президенти, які вирішили зробити спільну фотографію. Це фото було опубліковано на каналі в месенджер Telegram головним шеф-редактором порталу LB.ua Сонею Кошкіною.

Примітно, що Леонід Кучма зайняв центральну позицію на фото, біля нього зліва став Віктор Ющенко, а праворуч Леонід Кравчук біля якого став чинний президент України Володимир Зеленський, а от Петро Порошенко зайняв позицію ліворуч, навпроти нинішнього українського лідера.

І хоч Петро Порошенко не брав участі в офіційній церемонії і вийшов лише на альтернативний Марш захисників України, це не завадило зібратися всім лідерам країни.

Таким чином всі 5 президентів України зібралися в одному місці і відсвяткували День Незалежності. Судячи з фото, настрій у лідерів дійсно святковий. Для повної картини не вистачає лише колишнього президента Вікторя Януковича, який не може відвідати національне українське свято зі зрозумілих причин.

Також, Україна святкує День Незалежності, опублікована урочиста програма заходів. Таким чином, починаючи з самого ранку святкова Хода Гідності почалося. В цей день на Хрещатик приїде й візьме участь Зеленський з сім'єю, високопоставлені парламентарії, також президент запросив родичів і близьких тих, хто захищав незалежність нашої країни.

Нагадуємо, що екс-президент України Петро Порошенко вирішив не відвідувати церемонію святкування до Дня Незалежності. Повідомляється, що колишній глава держави був помічений на іншому заході. Петро Олексійович разом зі своєю дружиною взяв участь в урочистій молебні за Україну, яка проходила в Софії Київській.

раніше публікував 20 дивовижних фактів про Україну, про які ви не знали. Україна – дивовижна країна. Однак навіть її корінні жителі часом мало що знаю про свою батьківщину. До Дня Незалежності сайт акценти розповідає про найдивовижніші факти про нашу країну.

Приєднуйтесь до нас в Twitter

Приєднуйтесь до нас в Instagram