Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Криклій звільнив голову Одеської філії Адміністрації морських портів України Ткачука

Міністр інфраструктури Владислав Криклій підписав укази про припинення повноважень начальника Одеської філії Адміністрації морських портів України Ігоря Ткачука і голови правління ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" Дмитра Чалого фотокопії документів міністр оприлюднив на своїй сторінці в Facebook увечері у вівторок, 8 жовтня.

"Обидва звільнені з 8 жовтня 2019 року. На перший погляд звичайні накази про звільнення, але за них мені пишуть слова подяки цілий день. Це точно антигерої, і дуже добре, що галузі стане легше без них", - прокоментував міністр кадрові рішення.

Підставою для звільнення Ткачука та Чалого зазначено п. 5 ч. 1 с. 41 Кодексу законів про працю (припинення повноважень посадових осіб).

Нагадаємо, в червні 2019 року народний депутат Сергій Лещенко оприлюднив докази причетності голови Одеської філії АМПУ Ігоря Ткачука до масштабних махінацій з державними буксирами, з-за чого державний порт втрачає десятки тисяч доларів щодня. Ще навесні минулого року прокуратура Одеської області відкрила кримінальне провадження щодо керівників ОМТП по справі ТОВ "Экофлот", однією з буксирних компаній, яку пов'язують з Ткачуком і його партнером громадянином РФ Марисовым.

Детальніше про зловживання в Одеській філії АМПУ читайте в матеріалі Олександра Шкопи "нові буксирні" в тижневику " Дзеркало тижня. Україна."