Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кріс Дженнер і Йоланда Хадід приміряли на себе образи героїнь культового серіалу «Династія»

Культовий серіал 80-х «Династія " (Dynasty) продовжує служити одним з головних джерел натхнення в світі моди: дизайнери переосмислюють ефектні наряди головних героїнь, не відстають і глянцеві журнали. Так, в американському виданні Harper's Bazaar зробили модну зйомку за мотивами серіалу, а образи Алексіс і Крістал Керрінгтон (їх зіграли Джоан Коллінз і Лінда Еванс) запросили втілити 63-річну Кріс Дженнер і 55-річну Йоланду Хадід.

Вибір, здається, ідеальний-обидві жінки і самі вже є главами вельми впливових династій у світі шоу-бізнесу. Кріс проявила себе як успішний продюсер, зробивши членів своєї сім'ї не тільки зірками соцмереж і реаліті-шоу і мільярдерами, але і перетворивши їх імена в справжній бренд. Ну а Йоланду можна вважати засновницею нової модельної династії — її дочки Джіджі і Белла і син Анвар пішли по її стопах.

На зйомках обидві жінки вжилися у свої ролі: не стримуючись, кричали один на одного, хапали за руки і з'ясовували стосунки — все за сюжетом серіалу. Нагадаємо, в "династії" Алексіс і Крістал відчувають один до одного вельми неприязні почуття. До речі, саме в їх перепалках вперше на американському телебаченні було вжито слово «сука». Для зйомок Дженнер і Хадід надали розкішні наряди, схожі на ті, що їх героїні носили в серіалі. Наприклад, промофото, на якому Алексіс і Крістал відображені в червоних сукнях, відтворювали за допомогою нарядів від Gucci і Dolce

Вебсайт