Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Куди бігти сумчанам, якщо їхній лікар у відпустці?

Після 1 етапу медичної реформи кожен житель області задає собі питання: "Куди звертатися за медичною допомогою в період відпусток?".

На це питання відповів начальник обласного управління охорони здоров'я Сергій Бутенко, повідомивши, що чітка схема передачі пацієнтів від одного лікаря до іншого в разі відпусток або лікарняних.

Але, начальник медичної галузі в Сумській області повідомив, що лікар навіть у відпустці повинна бути на зв'язку і переадресовувати пацієнтів, з якими укладені декларації, до свого колеги за попередньою домовленістю.

Нагадаємо, що якщо пацієнтові не подобається обраний ним лікар, він має повне право його переобрати. Для цього пацієнт повинен прийти до нового лікаря і підписати з ним нову декларацію. Після цього Національна служба здоров'я протягом місяця скасовує попередню декларацію, і вже кошти, які держава платить на пацієнта, йтимуть до нового лікаря.