Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Курсанти Одеського поліцейського вишу присягали на вірність Українському народові (фото)

Сьогодні на Приморському бульварі в Одесі першокурсники Одеського Державного університету внутрішніх справ давали Присягу співробітника поліції на вірність українському народові.

Цього року у виші 339 першокурсників - втричі більше, ніж роком раніше. ВНЗ готує фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності та органів досудового слідства. Серед майбутніх поліцейських - близько третини - дівчата. Багато молодих людей з багатодітних і малозабезпечених сімей, сімей переселенців зі сходу України, є діти-сироти.

На бульвар прийшли друзі і родичі майбутніх правоохоронців. Вони милуються своїми дітьми, пишаються ними. Жителі області сподіваються, що діти, здобувши освіту, повернуться на батьківщину дільничними, слідчими. До присутніх звернувся ректор вишу, генерал поліції третього рангу В'ячеслав Аброськін.

Він підкреслив, що сьогоднішній день дуже важливий як для курсантів і їх близьких, так і для колективу вузу. А також висловив упевненість в тому, що першокурсники будуть відмінно вчитися і нести службу, а, ставши поліцейськими, захищатимуть права і свободи громадян.