Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Кутепова відсторонили від виступу на вечорі "Громадського" для спонсорів

Скандального працівника "Громадського" Богдана Кутєпова, який погрожував побиттю журналістів (в тому числі і "Країни") усунули від виступу на закритому заході "Громадського" для спонсорів. Про це він сам повідомив у Facebook.

"Я повинен був представляти авторський проект hromadske.doc на закритому івенті-презентації нового сезону "Громадського" для донорів і партнерів. Але мене від донорів і партнерів завбачливо ізолювали. На пошту надіслали: "У зв'язку з великою кількістю зовнішніх гостей і негативною розголосом в публічному просторі ситуації, пов'язаної з тобою, прийнято рішення не викликати тебе на сцену", - написав Кутєпов ввечері в п'ятницю, 20 вересня. При цьому він додав, що не знає, ким саме і як було "прийнято рішення".

Нагадаємо, Богдан Кутєпов закликав бити "неправильних" з його точки зору журналістів , в тому числі і з "Країни".

Пізніше "Громадське" засудило публічні висловлювання Кутепова, а в Редсовете каналу рекомендували виконавчому директору Організації за наявності правових підстав винести йому догану з записом у трудову книжку, що може бути причиною звільнення у разі подальших порушень.

Також поліція відкрила кримінальне провадження за заявою редакції "Страна.иа" за заклики Кутєпова до побиття журналістів.