Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Лікарі перерахували звички, що продовжують життя

Ці прості дії сприяють зміцненню здоров'я. Щоб почати вести здоровий спосіб життя, зовсім необов'язково вносити в життя кардинальні зміни, наприклад, їхати жити в село.

Більш того, міняти звичний життєвий ритм необхідно поступово, щоб зміни не стали стресом для організму. Є цілий перелік корисних звичок, здатних зміцнити здоров'я і зберегти красу без будь-яких «подвигів».

Пиття чистої води

Щодня слід випивати не менше 1,5-2 літри звичайної чистої води. Не лимонаду, не кави, не чаю, а саме води. Починати день варто, випиваючи склянку води. Таку ж кількість води необхідно випивати за півгодини до кожного прийому їжі.

Корисний сніданок

Не варто відразу ж після пробудження намагатися набити шлунок. Краще дочекатися, поки апетит прокинеться сам. На сніданок можна вживати овочі, а також вівсяну кашу, додаючи в неї свіжі фрукти, мед і горіхи.

Вживання в їжу натуральних продуктів

Це одна з найбільш корисних звичок. Тому, щоб зберегти здоров'я і красу, в раціон необхідно включити якомога більше натуральних продуктів. По можливості не варто змішувати вуглеводну їжу з продуктами, що містять велику кількість білка.

Відмова від м'ясного

З приводу шкоди і користі вегетаріанства єдиної думки не існує. Однак всі без винятку дієтологи визнають, що періодична відмова від тваринної їжі йде людському організму тільки на користь. Це сприяє відпочинку (розвантаження) травної системи, підвищенню імунітету, а також зниженню рівня холестерину. Варто взяти за правило влаштовувати пісні дні хоча б раз на тиждень.

Піші прогулянки

Щоб підтримувати в хорошому стані опорно-рухову систему дуже корисно здійснювати щоденні піші прогулянки на відстань щонайменше 2-3 км. Звичка стане ще корисніше, якщо прогулянки будуть відбуватися на свіжому повітрі. Ходити необхідно в темпі, що дозволяє вести бесіду без утруднення дихання.

Ходьба босоніж

Ходити босоніж необхідно при кожній зручній нагоді. Ця корисна звичка заспокоює нерви, оскільки знімає з організму зайвий електричний заряд. Крім того, ходіння босоніж — це найефективніша профілактика грибка та інших захворювань стоп.

Сонячні ванни

Прийом сонячних ванн дозволяє зарядити організм позитивною енергією, а також сприяє виробленню вітаміну D. Але ця звичка повинна бути помірною. Засмагати можна лише в ранковий і вечірній час, оскільки перебування під ультрафіолетом в обід, крім усього іншого, сприяє швидкому старінню шкіри.

Загартовування

Гартувати організм необхідно поступово. Тому не варто з першого дня починати обливатися холодною водою. Краще почати з прийому контрастного душу, який не тільки підготує організм до обливання, але і очистить, а також омолодить шкіру.

Тренування м'язів

Різні фізичні вправи особливо корисні тим людям, які ведуть пасивний спосіб життя. Вибирати необхідно той вид спорту, який дозволить тренувати якомога більше м'язових груп, і при цьому буде приносити задоволення.

Крім усього іншого, не варто забувати про те, що сама корисна звичка для будь-якої людини — це відмова від шкідливих звичок: куріння, вживання алкоголю та наркотичних речовин.

Med2