Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Лікарі розповіли про небезпеки використання смартфона в туалеті

Фахівці вважають, що люди з телефоном проводять в туалеті набагато більше часу, ніж без нього. Це може привести до утворення гемороїдальних вузлів, тобто до розширення вен заднього проходу. В результаті причиною геморою може бути сучасна звичка скрізь брати з собою смартфон.

Лікар загальної практики Сара Джарвіс розповіла, що не варто використовувати додатки на телефоні під час походу в туалет. Вона додала, що проблема геморою досить поширена в Британії, просто люди "страждають мовчки". За її словами, в середньому один з чотирьох дорослих британців стикається із запорами.

Джарвіс додала, що раніше деякі просто «брали з собою в туалет хорошу книгу», а в наші дні її замінив мобільний телефон. Доктор порадила блокувати пристрій або залишати його в іншій кімнаті.

Доктор Ліза Акерли розповіла The Sun, що всі, хто бере телефон з собою в туалет, ризикують покрити його мікробами. За її словами, можна підчепити на свій девайс все: від норовірусу до сальмонели. Однак лікар вважає, що люди не перестануть це робити, і дала кілька порад. Вона зазначила, що правшам варто тримати телефон в лівій руці, сидячи в туалеті, і більше нічого не чіпати їй до миття рук. Так у мікробів менше шансів потрапити на смартфон, а звідти — в організм людини.