Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Лікарям 5-ї міськлікарні відмовили у зустрічі з губернатором Туринком: названа причина

У Запорізькій облдержадміністрації вирішили не помічати конфлікту в 5-й міській клініці екстреної та швидкої медичної допомоги.

Так, ініціативній групі лікарів 5-ї міськлікарні відмовили у зустрічі з головою ЗОДА Віталієм Туринком.

Про це на своїй сторінці повідомив депутат міської ради Віталій Рябцев, який опублікував відповідь першого заступника голови Елли Слепян на свій запит.

Як виявилося, в облдержадміністрації вважають, що 5-я міська лікарня це зона відповідальності виключно міської влади і тому лікарям варто шукати захисту у Буряка.

"Голова Запорізької обласної адміністрації на моє депутатське звернення ВІДМОВИВ в особистому прийомі лікарям 5-ї міської лікарні. По всій видимості в адміністрації вважають що Захист прав людей не входить в їх компетенцію. ВОНИ САМІ НАС ШТОВХАЮТЬ до вуличних акцій протесту", - так прокоментував відповідь чиновниці Рябцев.

У світлі відмови ОДА від зустрічі з лікарями, незгодними з реформою та реорганізацією головним лікарем клініки Дмитром Івченко, варто нагадати, що на останній сесії обласної ради саме фракція Оппоблока стала оплотом підтримки губернатора Туринка в питанні прийняття рішень. Оппоблок фактично контролює і запорізьку мерію. Контракт з головлікарем Дмитром Івченком був укладений Запорізьким міським головою Володимиром Буряком.

Нагадаємо, 4 жовтня про свій відхід з посади Завідувача інфарктного відділення заявив Олександр Акімов, один з підписантів відкритого звернення до місцевих і центральних органів влади.

Сьогодні ж в 5-й міській лікарні почне роботу депутатська комісія з перевірки викладених фактів у відкритому зверненні медиків, яке підписали близько 100 осіб.

Читайте новини Запоріжжя в нашому Telegram: t.me/akzentzp , Twitter та підписуйтесь на канал в Youtube, а також наш Instagram.