Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Луценко прокоментував статус підозрюваного в катастрофі МН17 українця Харченка

Один з підозрюваних в пособництві у скоєнні теракту, наслідком якого став крах MH17 на Донбасі у 2014р, громадянин України Леонід Харченко знаходиться на тимчасово окупованій території, і у випадку його затримання та засудження голландським судом вирок буде виконуватися на території України, заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко

"Сьогодні синхронно у нас в Україні, і тут в Голландії були оголошені підозри 4 особам, в тому числі і громадянину України Харченко», — сказав Луценко журналістам в середу в Утрехті (Нідерланди).

За його словами, Харченко знаходиться в розшуку, і якщо буде затримано, то його заарештують за рішенням українського суду «і за допомогою відеозв'язку він буде давати свідчення голландському суду».

Луценко пояснив, що згідно з двосторонньою угодою між Україною і Голландією, саме в цій кримінальній справі вирок голландського суду буде обов'язковий на території України.

«У випадку, якщо ми зможемо затримати цю людину, і якщо голландський суд засудить його, то вирок суду буде виконувати на території України», — зазначив генпрокурор.

Відповідаючи на питання про те, де в даний час знаходиться Харченко, Луценко сказав: «Він знаходиться на окупованій території».

Джерело: Інтерфакс-Україна

Підписуйтесь на канал «Хвилі» в Telegram, на канал «Хвилі» вYoutube, сторінку «Хвилі» в Facebook