Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Лужков назвав дві причини, за якими в Москві не проводитимуться гей-паради

Лужков назвав дві причини, за якими в Москві не проводитимуться гей-паради.

Мер Москви Юрій Лужков назвав дві головні причини, за якими в російській столиці не можна проводити гей-паради..

"Є дві причини, за якими не можна проводити гей-парад. Перша, мораль суспільства не приймає такі паради, мораль суспільства не приймає цих гоміків", - сказав градоначальник сьогодні, 2 червня, ввечері в ефірі телеканалу ТВЦ..

Другою причиною він назвав забезпечення безпеки самих гомосексуалістів. "Якщо вони зберуться, і навіть якщо уявити, що їм дозволять провести свій парад, їх же просто повбивають. У нас є християни радикального толку, які запеклі проти таких, як вони вважають, демонічних проявів. До речі, за час проведення Євробачення паралельно були спроби проведення гей-параду, і нам довелося ізолювати 19 осіб радикалів, які збиралися бити цих гомиков", - зазначив мер..

Зазначимо, московська влада не раз забороняла гей-паради і заявляла про їх недопущення. Проте, 16 травня, в день фіналу Євробачення в місті була зроблена спроба провести слов'янський гей-парад.