Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Людський зоопарк: Футбольні фанати в Польщі змушені дивитися матч зсередини металевої клітки

Людський зоопарк: Футбольні фанати в Польщі змушені дивитися матч зсередини металевої клітки

Футбольний матч між двома командами в Польщі привернув пильну увагу міжнародної спільноти не через навички, що демонструються гравцями, а через жахливі умови, в яких уболівальникам запрошеної команди доводилося спостерігати за грою. На шокуючих фотографіях фанати замкнені у велику металеву клітку, яку деякі ЗМІ охрестили людським зоопарком.

Минулого тижня близько 100 вболівальників Hutnik Krakow супроводжували улюблену команду на виїзній грі проти Spartakus Daleszyce, в 3-му дивізіоні Польщі, і опинилися замкненими у великій металевій клітці протягом всього 90-хвилинного матчу. Згідно з польськими правилами, фанати команди-гостя повинні бути відокремлені від фанатів приймаючої команди.

Однак, найчастіше, вони опиняються в ізольованому секторі стадіону або в зоні відпочинку, розділеної високим парканом, щоб уникнути насильства і зіткнень. Але Spartakus Daleszyce — одна з небагатьох польських команд, які вирішили замкнути фанатів в металеві клітки. Ця суперечлива організація існує вже багато років, але тільки недавно привернула до себе увагу після того, як фотографії, розміщені на популярному польському футбольному веб-сайті, поширилися в Інтернеті.

Знімки підхопили численні спортивні новинні агентства Європи, і близько тижня вони «гуляли» по соціальним мережам. Британський незалежний футбольний новинний сайт WhoAteThePie назвав клітку «самої похмурої трибуною, яку тільки можна уявити», в той час як деякі фанати ірландського клубу Cardiff City сказали, що це нагадало їм про умови, в яких фанати конкуруючих клубів перебували протягом 1980-х років.

Натхненний обуренням, вираженим в Інтернеті, Артур Тренбац, президент Hutnik Krakow, направив лист до Комітету безпеки Польської футбольної асоціації, в якому засудив те, як поставилися до фанатів його команди Spartakus Daleszyce, і порівняв клітку з зоопарком для диких тварин.

Представники команди суперників швидко відреагували, заявивши, що вони давно грають в дивізіоні 3, і досі ні одна команда-гість не скаржилася на клітку.