Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Льюїс Хемілтон: «Феттель був першим номером «Феррарі», а тепер це не так»

Пілот «Мерседеса» Льюїс Хемілтон вважає, що після Гран-прі Росії Себастьян Феттель поступився статус першого пілота «Феррарі» Шарлю Леклеру. Чемпіон світу провів паралелі з " Мерседесом – - на думку Льюїса, він працює в команді з Валттері Боттасом більш ефективно.

«Цікава динаміка – Себ був першим номером, а тепер, очевидно, це не так. З боку здається, що вони хочуть бачити лідером Шарля. Чи добре це для команди? Я так не думаю. Але у них завжди була така філософія.

Ми не скаржимося, тому що у нас хороша філософія, вона відмінно працює, і найближчим часом ми не збираємося нічого міняти. Ми працюємо в команді на старті. Чи перебуваю я на поулі або Валттері, ми даємо сліпстрім пілоту на другій позиції, а не на третій. Він прикриває внутрішню траєкторію, я отримую сліпстрім, ми блокуємо трасу і він зберігає лідерство. Шарль ж дав сліпстрім, але не став захищати позицію, як йому слід було зробити.

Є пілоти, які завжди хочуть статус першого пілота, так для них простіше. Я ж віддаю перевагу заслужити це. Гонщики повинні починати в рівних умовах, а потім статус першого пілота може змінюватися від уїк-енду до уїк-енду, а не фіксуватися на протязі всього сезону», – упевнений Хемілтон.

Феттель відповів на запитання журналістів про те, чи відчуває він себе другим номером у " Феррарі»:

«Безумовно, ні».

«Формула-1» видала всі секрети перемог «Мерседеса»: головні 11 деталей домінуючого боліда

Шарль Леклер про Гран-прі Росії: «У команді було певне непорозуміння, але зараз все добре»