Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

MacOS Catalina вийшла: як завантажити та встановити

На літній презентації Apple анонсувала наступну версію macOS 10.15 Catalina для комп'ютерів MacBook і iMac. Тепер через 4 місяці і восьми бета-версій, нова операційна система отримала статус повноцінної релізної і готова до установки. Apple чомусь не вирішила датувати вихід нової версії операційної системи, назвавши лише розпливчасті терміни, а за чутками це повинно було відбутися минулого тижня. Нижче ми розповімо, як встановити macOS Catalina на свій Apple комп'ютер.

Дивіться також в сюжеті про те, як убезпечити свій комп'ютер від хакерів:

В Catalina більше не буде традиційного програми iTunes, замість нього вийшли три різні програми: Apple Music, Apple Podcasts і Apple TV. Функція Sidecar дозволить перетворити iPad в додатковий дисплей для Mac з підтримкою Apple Pencil. Також разом з macOS Catalina користувачі Mac тепер можуть спробувати платний ігровий сервіс Apple Arcade, який минулого місяця став доступний для власників iPhone і iPad.

Як оновити MacBook та iMac до macOS 10.15 Catalina

Перш ніж почати, переконайтеся, що ваш MacBook або iMac все ще актуальний для оновлення. Вимоги до обладнання у Catalina залишаються такими ж, як і для macOS 10.14 Mojave, поточної версії операційної системи, тому, якщо ви можете запустити Mojave, ви можете запустити Catalina. Ось Mac, які відповідають вимогам:

MacBook 2015 і більш пізні

MacBook Air 2012 або пізніша версія

MacBook pro 2012 або пізніша версія

Mac Mini 2012 або пізніша версія

iMac 2012 або пізніша версія

iMac Pro 2017 або пізніша версія

Mac Pro 2013 або пізніша версія

Щоб перевірити, який у Вас Mac, В меню Apple виберіть "про це Mac". Вкладка "Огляд" показує, який у вас Mac.

Також перед оновленням вкрай бажано зробити резервну копію на випадок, якщо щось піде не так під час установки або після неї. Ви можете використовувати вбудовану в Mac утиліту резервного копіювання Time Machine або завантажити додаток для резервного копіювання Mac, начебто Carbon Copy Cloner. Переконайтеся також, що на вбудованому накопичувачі достатньо вільного місця. Незважаючи на те, що оновлення займає трохи більше 8 ГБ, Apple запевняє, що у вас повинно бути близько 20 ГБ вільного місця для установки Catalina.

Після того, як підготовка закінчена, можна завантажити і встановити macOS Catalina.

Перейдіть в меню Apple виберіть "Про це Mac" і натисніть "Оновлення", операційна система покаже, що macOS Catalina готова до оновлення. Якщо оновлення немає, але ваш комп'ютер підходить, можливо, Apple робить покрокове оновлення, тому зачекайте, поки воно не з'явиться з дня на день.

Натисніть кнопку "Оновити" або "Отримати", щоб завантажити оновлення.

Дотримуйтесь інструкцій, щоб завершити установку.

Нагадаємо, що раніше Apple попередила власників iPhone 11 про небезпеку. Також недавно вийшла версія iOS 13 кишить помилками – користувачі в гніві.