Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Медики пояснили, чому в спеку варто відмовитися від ковбас

Будь-яка м'ясна продукція в спеку становить потенційну небезпеку, а особливо небезпечні варені ковбаси і паштети.

Про це розповіла лікар-гастроентеролог Мирослава Опришко, пише golos.

Абсолютно будь-яка м'ясна продукція є прекрасним живильним середовищем для бактерій, тому вкрай важливо не зберігати її за межами холодильника. Тому дуже небезпечно пріобреттаь таку продукцію в невеликих магазинчиках, де, як правило, відсутні належні умови зберігання.

При цьому найбільш небезпечними вважаються в спеку варені ковбаси і паштети.

«Влітку без холодильника паштет або «докторська» більше години не протягне. У більшості випадків гастроентерологи і дієтологи рекомендують пацієнтам, якщо вже вони не мислять свого життя без ковбаси, віддавати перевагу «вареній» з невеликими термінами зберігання (невеликою кількістю консервантів), але влітку з двох зол я раджу вибирати менше – вже краще купіть копчену ковбасу», - радить лікар.

Також варто звернути увагу, що дуже небезпечно в спеку зберігати яйця без холодильника. Щоб перевірити, свіже яйце чи ні, вам необхідно опустити його в звичайну воду. Якщо яйце спливло, то воно погане і не годиться для їжі.

Нагадаємо, що коли на вулиці підвищується температура повітря для організму дуже важливим стає правильне харчування. Лікарі радять віддавати перевагу вологій їжі. Можна їсти окрошку, гаспачо, холодний борщ або борщ. Вони створять почуття ситості. З іншого боку, такі супи швидко перетравлюється і додатково доставляють організму велику кількість вологи. Від важких бульйонів лікар порадила відмовитися.

Раніше Hyser писав про те, що в період високої температури повітря в зоні ризику опиняються літні люди, вагітні жінки, діти і люди з проблемами серцево-судинної системи. Їм варто бути особливо обережними.

Також Hyser повідомляв, що звичайні свіжовичавлені соки можуть значно підвищувати рівень цукру в крові. Тому свою перевагу краще віддавати свіжим фруктам.