Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Медики розповіли, як робота вбиває більше людей, ніж куріння

Сидяча робота значно скорочує тривалість життя. Сидіння за комп'ютером по 8 годин щодня на 15% підвищує ризик передчасної смерті, а 11 години в день, проведені сидячи, збільшують цю цифру до 40, передає ТОнеТО.

Результати останніх досліджень невтішні: згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щороку сидячий спосіб життя вбиває 5 млн. людей у всьому світі

Болі в хребті, ослаблення м'язового корсету, хвороби серця, рак кишечника-ось тільки деякі наслідки, до яких може привести сидяча робота. Крім того, на думку кардіолога Франсуа Карре, президента Комітету з вивчення наслідків сидячого способу життя, малорухливість веде до «забруднення» організму, так як активізує окислювальні процеси в клітинах. Це готує грунт для багатьох хвороб, включаючи рак.

Що робити? Навіть щоденних занять спортом недостатньо, якщо після них ми не рухаємося протягом довгих годин. Втім, є маса простих способів уникнути сидячого способу життя та його руйнівних наслідків, навіть якщо ми працюємо в офісі перед комп'ютером. Ось деякі з них: Замість того щоб відправити колезі повідомлення поштою, підійдіть до нього і поговорити особисто.

Поставте на робочий стіл чашку з водою так, щоб вона постійно перебувала в полі вашого зору. Тоді ви будете раз у раз пити-хочете ви цього чи ні. Вода покращує обмінні процеси в організмі, зменшує апетит, а також допомагає частіше прогулюватися... до туалету. Погодьтеся, для початку вже непогано.

Навіть якщо роботи багато, не їжте перед комп'ютером – виходьте на обід з колегами хоча б на 15 хвилин. Після ланчу прогуляйтеся по вулиці протягом 5-10 хвилин.

Час від часу відсувайте стілець і працюйте стоячи, спираючись руками на стіл. Зміна позиції дозволить розім'яти затерплі м'язи і поліпшить кровообіг у всьому тілі.

Поставте собі нагадування в телефоні про те, що прийшов час розім'ятися, наприклад, прогулявшись по коридору і зробивши кілька рухів руками і головою. Нехай апарат нагадує вам про це щогодини.