Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

"Медійно-юридична бульбашка". Екс-глава НКРЕКП відреагував на підозру НАБУ

Екс-голова Національної комісії з державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк відреагував на повідомлення про підозру щодо себе від детективів НАБУ у справі про завищені ціни на закупівлю вугілля "Роттердам ".

Він заявив про" політичний характер переслідування " його особисто і колег і готовність захищати репутацію комісії. Відповідну заяву опубліковано на fb-сторінці Вовка в четвер, 8 серпня.

"Дело "Роттердам" є розкрученим медійно-юридичним міхуром. Дії НАБУ з самого початку розслідування вважаю підбором і вибиванням доказів для обвинувачення. Оскільки з публічними обвинувальними виступами керівники НАБУ зайшли далеко в 2017 році - визнати нікчемність і безперспективність розслідування на 3 рік (слідства - Ред. ) вони собі дозволити не можуть. Саме тому і вирішили оголошувати підозри, замість закриття справи", - наголошується в опублікованому повідомленні.

Нагадаємо, що вчора, 8 серпня детективи НАБУ повідомили про підозру шести особам, зокрема, Вовку.

Розслідування встановило, що Вовк за попередньою змовою з групою осіб розробили і у 2016 році взяли необґрунтований регуляторний акт, так звану "формулу Роттердам ".

Цим документом вони створили умови для штучного зростання ціни продажу електричної енергії на оптовий ринок електроенергії, чим завдали державі збитків на 18,9 мільярда гривень.

Ми розбиралися, як йде розслідування найбільшої афери епохи Порошенко .

З 2017 року Національне антикорупційне бюро веде досудове розслідування у справі про перевищення службових повноважень особами Нацкомісії з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ). Саме з легкої руки регулятора в 2016 році з'явився Роттердам плюс.

Експерти давно стверджували, що це - одна з найбільш масштабних схем, за допомогою якої наглядачі за енергетикою (а в їх список входили люди з найближчого оточення екс-президента Петра Порошенка, зокрема, Ігор Кононенко ), а також ряд інших осіб , отримували надприбутки.

Зазначимо, що формулу "Роттердам" намагалися скасувати з серпня 2018 року .