Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Меган Маркл хоче створити власний королівський двір, незалежний від Букінгемського палацу: Монархія під загрозою?

Меган Маркл хоче створити власний королівський двір, незалежний від Букінгемського палацу: Монархія під загрозою?

​Герцог і герцогиня Сассексскіе намагалися відвоювати незалежність своїх дій. Однак подібне прохання суперечить королівським правилам, і Єлизавета II рішуче відхилила її.​

Меган Маркл, яка знаходиться на останніх місяцях вагітності, офіційно призупинила участь у будь-яких світських заходах. Герцогиня з принцом готуються до народження дитини і переїзду в маєток у Віндзорі. Однак, як повідомляють інсайдери The Sunday Times, королівське подружжя не отримає бажаної незалежності від Букінгемського палацу.

Згідно з інформацією видання, принц Гаррі і його дружина Меган Маркл звернулися до Її Величності з проханням створення власної незалежної двору в резиденції Фрогмор-хаус. Однак таке звернення не тільки суперечить всім встановленим правилам, але і може розцінюватися як перші кроки до знищення британської монархії.

Новая прихоть Меган Маркл — создание собственного королевского двора

Водночас у Букінгемському палаці прокоментували переїзд принца Гаррі та Меган Маркл. За словами представників королеви, це аж ніяк не вплине на роботу пари над благодійними проектами. Єлизавета II віддала одну з кімнат палацу для використання в якості офісу подружжя, проте всі підлеглі Гаррі і Меган звітуватимуть секретарю королеви Дональду МакКейбу.