Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Мер Кривого Рогу обіцяв відновити подачу електроенергії в місті після урагану вже до 8 липня (фото)

Подача електроенергії в будинку криворіжців, організація і проведення ремонтних робіт по багатоквартирним будинкам і приватному сектору, розчищення території міста від дерев і сміття - це основні питання, які були розглянуті на оперативному штабі з ліквідації стихії у неділю, 7 липня.

Про це повідомило Управління преси, інформації та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради.

Директор криворізьких електричних мереж Геннадій Вередін доповів меру Юрію Вілкулу, що за останню добу підключено до електропостачання понад 2800 абонентів. Працює 32 бригади - понад 100 осіб, задіяно 33 одиниці техніки.

Відновлено електропостачання в селищі Авангард, частково Карачуни та Селище цегляне.100% зі світлом Тернівський район, у Покровському районі без електроенергії три будинки - сьогодні питання буде закрите.

До початку 8 липня житловий сектор і об'єкти торгівлі повинні бути з електропостачанням.

Також, райони та управителі доповіли меру, що проводяться ремонтні роботи з відновлення житлового фонду. Матеріалами вони забезпечені, дуже допомагають промислові підприємства, великою підмогою в цій роботі стала є підтримка від таких міст як Одеса, Харків, Маріуполь, які не залишилися осторонь від спіткало криворіжців стихійного лиха.

Міський голова поставив завдання, щоб вже з наступного тижня інтенсивно були розпочаті роботи по наведенню порядку після бурі в парках і скверах. На строгому контролі мера буде робота "Екоспецтранса «з вивезення сміття, а також» Сансервіса" - з прибирання повалених і зламаних дерев.

Новини Кривий Ріг LIFE