Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Mercedes-Benz отримав гігантський штраф

Прокуратура німецького Штутгарта, в якому знаходиться штаб-квартира Daimler, оштрафо валу концерн за навмисний ве заниження показ ників викидів випускаються автомо білів.У суму, яку повинен виплатити Daimler, входять сам штраф за порушення закону у розмірі чотирьох мільйонів євро, а також незаконно отриманий прибуток, яку оцінили в 866 міллі онів євро. Всі кошти повинні бути виплачені протягом шести тижнів в казну Федеральної німецької землі Баден-Вюртемберг.

За версією слідства, компанія Mercedes-Benz з 2008 року продала близько 684 тисяч автомобілів, двигуни яких не відпо присутні стандартам Євросоюзу щодо викидів оксидів азоту та інших шкідливих речовин.

Daimler не планує подавати апеляцію на перегляд справи і погодився виплатити всю суму цілком. За словами представників концерну, в їхніх інтересах якомога швидше закрити цю справу. Вони також додали, що виплачена сума не позначиться на раніше опублікованому прогнозі прибутку.

Концерн Daimler потрапив під перевірку влади після того, як в 2015 році американське агентство із захисту навколишнього середовища (ЕРА) звинуватило Volkswagen у використанні "обманного" програмного забезпечення на більш ніж 11 мільйонах автомобілів по всьому світу. Сумарні збитки концерну VW вже перевищили позначку в 30 мільярдів євро.