Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Mercedes-Benz відмовляється від звичних двигунів на користь електромоторів

Керівництво німецького концерну Daimler, до складу якого входить компанія Mercedes-Benz, зробило гучну заяву.

Німці, схоже, поставлять крапку на розробці традиційних двигунів внутрішнього згоряння, повідомляє Лига.net

Так, глава департаменту розробок Daimler AG, Маркус Шефер, що згідно стратегії компанії, на перший план тепер виходять машини на альтернативних джерелах енергії. Такі як електромобілі. Всі ресурси компанії кинуті на розробку власних електромоторів, акумуляторів, трансмісії, а також гібридних силових установок і двигунів на паливних елементах.

"Майбутнє автомобільної промисловості суто електричне. Концерн Daimler повністю переходить на створення електромоторів для своїх майбутніх моделей", - заявив топ-менеджер.

У той же час Daimler вже готовий представити нове покоління двигунів внутрішнього згоряння для різних моделей – мова йде про рядном шестициліндровий двигун, який буде встановлений в E - і S-класі, а також деяких кросоверах. Це покоління ДВС може стати останнім для концерну.

Нагадаємо, що лінійка електромобілів Mercedes-Benz і так досить широка.  Вже представлений електричний кросовер EQC, а незабаром будуть показані EQB і седан представницького класу EQS. І звичайно, є виробник маленьких міських автомобільчиків Smart, який також незабаром стане повністю електричним брендом.

До речі, про аналогічне рішення оголосили Volkswagen і Volvo - обидві марки також заявили, що не будуть робити нові двигуни внутрішнього згоряння і лише продовжать модернізувати існуючі агрегати. Основний упор буде зроблений на розвиток електричних моторів і гібридних агрегатів.

Раніше повідомлялося, що в Києві помітили унікальний маленький автомобіль Smart оригінальної розмальовки, його обклеїли дзеркальної золотою плівкою. Автомобіль зняли в столиці, хоча номери у нього харківські.

Також Hyser писав, що в Мережі показали унікальний королівський кабріолет, у якого немає аналогів.  Він провезе нового імператора Японії за 4,6-кілометровим маршрутом вулицями Токіо.

Підписуйтесь на наш Twitter