Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Мережа філіппінських магазинів 7-Eleven тепер продають Bitcoin

Платформа Abra заявити про спільну з філіппінським контрагентом ECPay партнерської інвестиційної програми. Новий рівень співпраці забезпечить філіппінським користувачам ще більше місць для безпосереднього використання кріптовалюти Abra.

Формат партнерства Abra орієнтований на співпрацю з найбільшим філіппінським оператором ECPay, забезпечує своїми послугами більше шести тисяч торгових точок, в число яких входять супер - і гіпермаркети, ломбарди. Тепер у всіх торгових точках ECPay клієнт може розрахуватися за товар або послугу безпосередньо криптовалютой.

Білл Балгрид (Bill Barhydt), гендиректор Abra, заявив про те, що компанія дуже раді партнерству з ECPay і сприймає укладений з філіппінськими партнерами договір як черговий крок на шляху створення простої та відкритою для всіх світової фінансової системи.

З сьогоднішнього дня філіппінські користувачі Abra отримали можливість швидко конвертувати свої песо в Abra і використовувати її з метою інвестування в криптовалюту або участі в популярних акціях Google, Amazon або Facebook.