Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Ми проаналізували законодавчі ініціативи влади: через два тижні українці прокинуться в країні, схожою на Білорусь, - Сюмар

Як повідомляє Цензор.Ні, про це заявила нардеп від ЄС Вікторія Сюмар на підставі аналізу низки пропонованих законопроектів.

"За 5 останніх років ми так багато дискутували про демократію, права людини, баланс влади і незалежність силових органах... Зараз на це блискавично плюють", - написала нардеп, коментуючи пропоновані зміни до Закону Про прокуратуру.

Зокрема, зазначається, що даним законопроектом хочуть припинити повноваження кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів та передати її функції генпрокурору. Разом з іншими проектами законів очікується повна концентрація всіх силових структур в одних руках, переконана Сюмар.

"А знаєте, що тепер означає закон про "перезавантаження влади"? Незалежні держсекретарі скасовуються, конкурси теж, кількість заступників у центральних органах виконавчої влади з двох збільшується до п'яти, ну і захист права державної служби - скасовуються", - пише вона.

"А знаєте що таке Забезпечення відкритості та прозорості діяльності ВР? Крім незачитування прізвищ депутатів і і їх запитів, ще й позбавлення, по суті, права опозиції подавати запити президенту. Тепер для цього потрібно буде 226 депутатів, а не 150, як раніше", - продовжує нардеп.

"Якщо раніше Порядок денний формувався за пропозицією депутатських фракцій і комітетів ВР, то тепер вводиться поняття План законопроектних робіт. І хто його визначає? Один спікер. Тому не варто Раду скорочувати до 300 депутатів. Досить залишити одного. Або одну. Одну зелену кнопку", - додає Сюмар.

"І нарешті. Продати Державу Україна. Не окремі держпідприємства, які варто таки приватизувати. А всі державні об'єкти. Продавши. Весь. Одним і простим законом", - резюмує представник "Євросолідарності".

"Через два тижні ми з вами прокинемося в іншій державі, значно більше схожому на вчорашню Білорусь, ніж на сьогоднішню Україну", - резюмує Вона.