Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Мінус 7 кілограмів за тиждень: як витримати схуднення на вівсянці і оздоровитися

У період прохолодних літніх днів ідеальна дієта для схуднення – це дієта на вівсянці. Так можна стати стрункішою на 7 кілограмів за тиждень.

Про це повідомляє ГолосUA.

Погодьтеся, якщо ви будете вживати в їжу малокалорійні овочі в період літніх похолодань, то, по-перше, ви постійно будете хотіти їсти (в холоди овочі ще менше втамовують голод, ніж у спеку), а по-друге, ви станете погано спати, тому що в холоди нервова система стає більш чутливою до зовнішніх подразників.

Щоб зберегти ваш настрій на перемогу, позбавити від зайвої ваги, але при цьому забезпечити вам спокійний сон, дієтологи рекомендують вівсянку зробити основою раціону на тиждень.

Вівсянку відрізняє високий вміст клітковини, наявність чи не всіх вітамінів і мінералів, які необхідні організму. Вівсяній каші вдається непогано вгамовувати голод, знижувати рівень холестерину, очищати організм. Навіть у перерві між іншими дієтами не забороняється влаштовувати розвантажувальні дні, вживаючи в їжу лише вівсянку. Це посприяє поліпшенню самопочуття і втрати зайвої ваги.

За тиждень на жорсткій дієті реально втратити до 7-ми кілограмів. І це не дивує, оскільки в вівсяній каші, яка зварена на воді, без солі, цукру, масла, міститься всього 84 кілокалорії на 100 г.

Але обов'язкова умова: ввечері їсти потрібно останній раз в день за 3 години до сну.

Нагадаємо, раніше дієтологи попередили про небезпеку дієти на овочах.