Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Миротворців на Донбасі найближчим часом не буде-Пристайко

Міжнародне співтовариство поки не готова до розгортання миротворчої місії ООН в Донбасі, вважає міністр закордонних справ України Вадим Пристайко .

"Ця ідея не знайшла розуміння, незважаючи на те, що про це говорили багато разів – і попередній президент, і хто завгодно. Досі ми, світова спільнота не готові", - заявив Міністр в ефірі телеканалу ICTV.

На думку Пристайка, найближчим часом розраховувати на появу миротворців в Донецькій і Луганській областях не варто, пише " Новое время ".

Зараз тема миротворців на переговорах не піднімається , повідомив на 16-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) в Києві президент України Володимир Зеленський. За словами Зеленського, він не хоче "перетворення Донбасу в Абхазію або Придністров'я".

З ініціативою ввести їх на схід України виступав п'ятий президент України Петро Порошенко.  США Великобританія і Франція підтримують введення миротворців ООН на схід України, але без згоди РФ втілити цей задум буде неможливо , вважає колишній спецпредставник Держдепартаменту США по Україні Курт Волкер.

Росія, в свою чергу, категорично не хоче пускати миротворців на схід від лінії розмежування, до окупованої ділянки кордону. Через нього РФ перекидає в Донбас зброю, техніку і військових.

Детальніше про перспективи розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі читайте у статті Сергія Рахманіна "миротворчість та мироігрища" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна."