Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Місія НАТО зробила заяву стосовно ескалації на півночі Косова

Міжнародні сили з підтримки миру в Косові (KFOR) заявляють, що на півночі регіону немає ніяких військових сил, а проходить тільки поліцейська операція..

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в заяві на сайті KFOR..

"Що стосується нинішньої ситуації, KFOR повідомляє, що поліція Косова проводить поліцейську операцію на всій території Косова після ордерів на арешт, виданих Приштинским судом у зв'язку з розслідуванням корупції", - йдеться в заяві..

KFOR також підтверджує, що це тільки поліцейська операція, і ніякі сили безпеки Косова або будь-які інші військові сили не були розгорнуті на півночі Косова..

"Враховуючи політичну делікатність моменту, командувач KFOR пропонує всім сторонам вирішувати суперечки мирно і відповідально, без застосування сили чи насильства. Люди повинні зберігати спокій, їм нема чого боятися. KFOR продовжує стежити за ситуацією і готовий втрутитися для забезпечення безпеки всіх громад відповідно до свого мандату, наданого резолюцією 1244 Ради Безпеки ООН", - йдеться в повідомленні..

Як повідомлялося, Сербія наказала своїм військам зберігати повну бойову готовність після повідомлень про те, що косовська поліція увійшла в населені сербами райони колишньої сербської провінції. Белград вважає, що дії косовської поліції спрямовані на залякування і вигнання сербів з Косова..

Президент Косова Хашим Тачі заявив, що акція поліції спрямована на боротьбу з організованою злочинністю, і закликав етнічних сербів зберігати спокій і сприяти правоохоронцям.