Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Між Кримом і Севастополем встановлять кордон

Глава Криму Сергій Аксьонов і виконуючий обов'язки губернатора Севастополя Михайло Развожаєв домовилися встановити межі між суб'єктами до кінця року.Аксьонов на своїй сторінці в соцмережі написав, що розбіжностей в цьому питанні немає.

"Ніяких розбіжностей між органами влади Севастополя і Республіки Крим Немає, Ми знаходимося в одному човні. Плануємо найближчим часом остаточно визначитися в питанні щодо встановлення та узгодження меж між суб'єктами. Дякую Михайлу Володимировичу за конструктивний підхід. Упевнений, що цю ж динаміку ми збережемо і далі будемо рухатися разом», – написав Аксьонов.

Развожает уточнив, що встановлення кордонів між суб'єктами дозволить владі севастополя завершити роботу над генпланом міста. «Домовилися, що до кінця року ми врегулюємо всі питання, пов'язані з кордоном суб'єктів, щоб можна було Севастополю приступити до завершення формування генерального плану. За цю конструктивну, зрозумілу, чітку позицію Сергію Валерійовичу особливо вдячний. У нас є ряд ініціатив, щодо реалізації ФЦП та будівництва важливих соціальних об'єктів, які сьогодні потрібні і Криму і Севастополю. З якими ми разом вийдемо на федеральний рівень», – цитує Развожаєва його прес-служба.

Глава Криму також повідомив, що загальні підходи до формування та реалізації програми розвитку суб'єктів будуть представлені на нараді під керівництвом віце-прем'єра уряду Росії Дмитра Козака.

Колишній губернатор Севастополя Дмитро Овсянников на початку 2017 року повідомив, що кордон між суб'єктами буде встановлена до кінця року, проте цього не сталося. У березні 2018 року переговори поновилися. 9 листопада 2018 року Республіка Крим і Севастополь підписали перше після возз'єднання з Росією угоду про співпрацю між суб'єктами.

Пізніше Овсянников повідомив, що влада регіонів планує завершити процес затвердження адміністративного кордону між суб'єктами до кінця 2018 року. Він нагадав, що шість дуже маленьких ділянок залишаються спірними, підкресливши, що це питання є не конфліктним, а робочим. 8 лютого 2019 року Рада міністрів Республіки Крим і уряд Севастополя підписали угоду про взаємодію з питання встановлення кордону між двома суб'єктами.