Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Москвич постане перед судом за незаконне отримання в Криму понад 30 млн рублів з бюджету

Житель Москви постане перед судом за звинуваченням у шахрайстві, скоєному в особливо великому розмірі.Чоловік в Алушті незаконно отримав понад 30 млн руб бюджетних коштів, повідомила сьогодні прес-служба прокуратури Республіки Крим.

"Прокуратура Алушти затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі щодо жителя Москви. Він звинувачується в скоєнні злочину, передбаченого частиною 4 статті 159 КК РФ (шахрайство, вчинене в особливо великому розмірі)», – відзначили в прес-службі.

За даними наглядового відомства, було встановлено, що обвинувачений, будучи засновником господарського товариства, маючи умисел на розкрадання чужого майна, шахрайським шляхом заволодів бюджетними коштами на загальну суму понад 32 млн рублів. Гроші були перераховані за муніципальними контрактами на розробку документації для полігонів твердих побутових відходів.

«З метою відшкодування завданих державі збитків на майно обвинуваченого накладено арешт. Кримінальну справу направлено для розгляду в Алуштинський міський суд», – додали в прокуратурі.

Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.