Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

Моторошна рибалка: під Вінницею діти виловили з води дивний предмет

У Вінницькій області, біля селища Ладижин, діти під час рибалки виловили з води ампутовану кінцівку. Про це повідомляє місцеве видання Ладижин NEWS з посиланням на джерело в поліції.

Вбивство 8-річної дівчинки та її матері на Буковині: нові деталі трагедії

На минулих вихідних два місцевих хлопчика вирушили на берег Бугу, біля Водного клубу, по вулиці Наконечного, 72. У воді діти помітили дивний пакет і природно, дістали його з води, щоб подивитися вміст. Усередині пакету виявився фрагмент людської ноги, відрізаної вище коліна.

Перелякані діти спочатку кинулися тікати, але, коли прийшли до тями-вирішили повідомити про знахідку поліції. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Експерти визначили, що фрагмент ноги належав жінці, а місце відрізу виконано правильно, з медичної точністю. Тоді поліцейські вирішили перевірити, чи не проводилися подібні операції в місцевій лікарні.

Підлітки катували чоловіка електрошокером заради відео: деталі НП в Києві

У лікарні Ладижина підтвердили, що зовсім недавно до них надійшла пенсіонерка з важким захворюванням, якій довелося ампутувати ногу. Ампутовану кінцівку лікарі віддали родичам, так як свого крематорію в лікарні немає і за правилами – фрагменти потрібно спалювати. А ось родичі не придумали нічого кращого, як просто викинути ногу в річку, де її і знайшли перелякані діти.