Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На час ремонту в Мелітополі лікарів виселяють з поліклініки – де шукати свого доктора

У Мелітополі медики готуються до переселення з будівлі колишньої дитячої поліклініки на пр. Б. Хмельницького, 46. Найближчим часом вони перемістяться в два лікувальних установи. Робиться це для того, щоб прискорити процес проведення ремонтних робіт в будівлі в центрі міста. Після закінчення робіт медики повернуться у відремонтовані кабінети.

За повідомленням начальника міського відділу охорони здоров'я Лариси Саприкіної, лабораторію для забору біоматеріалів перемістять по близькості до міськлікарні №1. В даний час під неї шукають підходяще місце. Лікарі сімейної амбулаторії №3 переїдуть на 1 поверх дитячої лікарні на вул. Фролова. В даний час там готують кабінети, підключають Інтернет.

Що стосується адміністрації ЦПМЗД №2 на чолі з Лілією Дыриной, то її тимчасово повернуть в амбулаторію на вул. Брів-ла-Гайард. Шукати її треба буде в під'їзді №6.

Адміністрації міськздороввідділу, яка також покине корпус в центрі міста на час ремонту, поки шукають приміщення.

У будівлі в центрі міста, нагадаємо, змінюють всі комунікації, роблять євроремонт в приміщеннях і часткове перепланування, після ремонту тут також оновлять меблі. Загальна вартість ремонту 5,8 млн. грн.