Сутки Люкс Оболонський проспект 15 01004 Киев (093)3490479 (096)1076856 (050)8283701 https://555.biz.ua Квартиры посуточно, почасово и на ночь!

На Донбасі націоналісти створили "штаб опору капітуляції"

Націоналістичні організації підписали меморандум штабу "опору проросійському реваншу" . Про це повідомляє прес-служба "Національного корпусу".

Як повідомляється, координатором штабу опору капітуляції в Донецькій області обрано Голову Національного корпусу Донецької області Анатолія Єгорова".

Підписали відповідний меморандум:

"Національний Корпус Донеччина"

ВО " Свобода"

"Гайдамака"

"Представник Міністерства у Справах Ветеранів"

"Одна Кров Донеччина"

"СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АТО Добропілля"

"Національна Служба допомоги

"Європейська Солідарність"

"Демократична Сокира"

Крім того, 7 жовтня націоналісти підготували до президента, голови Верховної Ради та народних депутатів звернення з вимогами оприлюднити повний текст документа, підписаного Кучмою на тристоронньої зустрічі контактної групи.

Також у зверненні вимагають припинити надання "особливого статусу" ОРДЛО і почати розслідування цих намірів, тому що вони, як вважають націоналісти, мають всі ознаки державної зради.

7 жовтня Збройні сили України і сепаратисти повинні були почати розведення сил в районі населених пунктів Золоте і Петровське .

6 жовтня лідер Нацкорпусу Андрій Білецький разом з ветеранами ООС прибули в Золоте Луганської області і заявили про готовність "захищати" селище в разі відведення військ.

У той же час, більшість жителів селища виступило за розведення військ.